Hmotné dary

Jako nezisková organizace vítáme hmotné dary. Moc rádi jsme využili nabídku na registraci v aplikaci FandiMat.

Fandimat je projekt materiální pomoci, který propojuje lidi v nouzi nebo charitativní organizace s lidmi a firmami, které mohou materiální pomoc poskytnout.

Sepsali jsme, co vše by se nám hodilo a je z toho pěkný seznam. Pokud byste věděli o někom, kdo může nějaký hmotný dar poskytnout nebo přímo nějaký nabízíte, prosíme kontaktujte Janu Hotařovou na email jana.hotarova@chmirakl.cz.

Aktualní seznam toho, co by se nám hodilo:

Koně: seno, ječmen, písek, dřevo na ohradu, elektricky ohradník, roxory, izolátory, traktor (střední), zvon na seno, tosi plasty, betonové panely, nezamrzná napáječka, solární panel, hadice, štěrk, palety, karabiny, sítě na seno, vodítka, ohlávky, liz, jezdecké helmy, deky pro koně, čištění na koně, lonž, obvazy, vata, betadine, enduro (proti hmyzu), rukojetě na ohradník, gumycuk, gafa, křovinořez, vitamínové doplňky, vápno, travní směs, kolečko, motor do motůčka, koště, vidle, lopata, velké popelnice, provaz (silný), vrtačka, dřevo na podpal (v teepee), akátové kůly, kladivo, sekyra.

Psi: pelíšek, vodítka, kartáče, vitamínové doplňky.

Děti: jakékoliv výtvarné potřeby - nejlépe čtvrtky A3 a lepidla, sportovní náčiní (na mixterapii), orfeovy nástroje, polohovací polštáře, deky, ručníky, molitanové míčky.

Zázemí: hygienické potřeby na úklid, administrativní potřeby (barvy do tiskárny, obálky...)

Všem, kdo nás podporují, moc děkujeme. 

Další informace také na našich stránkách.